Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Κατάλληλο για παιδιά Παιδική πισίνα Δωμάτιο παιχνιδιών | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Επιπλέον, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Το Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento με 2 υπνοδωμάτια επίσης διαθέτει Wi-Fi και δωρεάν ιδιωτικό χώρο στάθμευσης αυτοκινήτων.
Το διαμέρισμα 63 τ.μ. Βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει 50 χλμ. από το σιδηροδρομικό σταθμό Pref Saladino. Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι ΘαΛάσσιος Τερματικός Σταθμός Sucocítrico Cutrale που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς. Εμπορικό Κέντρο La Plage βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.
Το Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento διαθέτει μπαλκόνι και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν πετσέτες.
Οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα που είναι εξοπλισμένη με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Το διαμέρισμα προσφέρει στους επισκέπτες εξωτερική πισίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Ilha Pompeba2,2 χλμ.
- Σημείο με Θέα Λόφου Caixa D'Agua650 μ.
- το Mirante do Morro da Caixa D'Água600 μ.
- Παραλία Asturias750 μ.
- Λόφος Icanhema2,2 χλμ.
- Praia do Monduba1,8 χλμ.
- Praia do Bueno1,2 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο93 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Maua43 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Παιδική πισίνα
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento;
Παραλία Asturias καθώς και Mirante da Ponta das Galhetas βρίσκονται κοντά στο το Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento. - ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento;
Θα χρειαστείτε 30 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento;
Η τιμή κράτησης στο το Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento αποτελεί 85$. - ❓
Στο το Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento έχει πάρκινγκ;
Το το Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων.